Tüketici Hakları-İLESAM CUMARTESİ SOHBETLERİ ve ŞİİR DİNLETİSİ (10 Aralık 2016)

 / ETKİNLİKLERİMİZ

Tüketici Hakları-İLESAM CUMARTESİ
 
SOHBETLERİ ve ŞİİR DİNLETİSİ
 
(10 Aralık 2016)


“Tüketici Hakları”

Edebiyatın, sanatın, kültürün ve aktüel konuların konuşulduğu, şiirlerin okunduğu etkinliklerine devam eden Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliğinin Cumartesi toplantılarından biri daha 10 Aralık2016 tarihinde İLESAM Kültür Evi’nde gerçekleştirildi.


İLESAM Genel Başkanımız Mehmet Nuri Parmaksız'ın yaptığı açılış konuşmasıyla başlayan program, Hoyrattan Şarkıya Konseri için gelen Türkmeneli misafirlerimize ev sahipliği yaptı. İLESAM Genel Merkezi'nde dostlarımıza katılım ve teşekkür belgeleri takdim edildi. "İLESAM olarak 2017'de başka bir Türksoylu ülkedeki kardeşlerimizle projemizi devam ettireceğiz inşallah, Allah bizimle olsun ve hiç utandırmasın inşallah..." diyerek sözlerini tamamladı.


Irak Türkmen Bürosu Başkanı Fevzi Ekrem Terzioğlu  Genel Başkanımız  Mehmet Nuri Parmaksız'aGenel Başkan Yardımcımız İlter Yeşilay’a ve  Şemsettin Küzeci'ye onur belgesi ve bayrakla teşekkür etti. Etkinliğimiz Turhan Çakar'ın Tüketici hakları konulu sohbetiyle devam etti.


Konuşmasında Tüketici Haklarına değinen Turhan Çakar kendisine yöneltilen soruları da cevapladı.
Turhan Çakar'a katılımlarından dolayı İLESAM Yönetim Kurulu üyelerinden Durak Turan Düz tarafından bir teşekkür belgesi takdim edildi.


Etkinliğin ikinci bölümünü oluşturan ‘Şiir Dinletisi’ sunumunu İLESAM üyelerinden Rıfat Çakır yaptı.


Mahir Ünat, Şeref Pınarbaşı, Halil Aytekin, Hüseyin Ünal, Vedat Fidanboy, Durak Turan Düz, Niyazi Bali, Halil Yazanel, Ayhan Özmen, Necati Özdenkoş, Hatun Tulin Şenel, Ozan Sevdai, Veli Zor, İbrahim Yaman,Ayhan Çelik, Orhan Altun, Aydın Yılmazer, Aida Zeynalova, Sevgi Yücebaş, Orhan Vergili, Ali Kemal Parıldar, Tuncer Ulusoy, Seyfettin Çoban, Fevzi Gökalp, Meral Otan, Bekir İler, Yeter Bektaş, Nurettin Gür Ozanoğlu, Ali Haydar Karahacıoğlu etkinliğe katılan isimler arasındaydılar.

Türkmenelinden Gelen Misafirlere Teşekür Belgesi Töreninden...

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve ayakkabılar

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve ayakkabılar

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ

İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres

:

İzmir 1.Cad. No: 33/16  Aydın Apartmanı, Kat:4  Kızılay / ANKARA

Tel

:

0 312 419 49 38

Faks

:

0 312 419 49 39

Web

:

www.ilesam.org.tr

E-Posta

:

 Okunma Sayısı : 611         12 Aralık 2016