İLESAM ÜYESİ ŞAİR ve YAZARLAR 11. ANKARA KİTAP FUARINDAYDI… (6 Ocak -15 Ocak 2017 )

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM ÜYESİ ŞAİR ve YAZARLAR

11. ANKARA KİTAP FUARINDAYDI…
 


(6 Ocak -15 Ocak 2017 )   


İLESAM ÜYESİ ŞAİR ve YAZARLAR 11. ANKARA KİTAP FUARINDAYDI… 

11.Ankara Kitap Fuarı  6 Ocak -15 Ocak 2017 tarihleri arasında Ankaralı okurlarının ziyaretine açıldı. Organizasyonu Eylül Fuarcılık tarafından yapılan fuar ATO Congresium’da gerçekleştiriliyor.  

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, iç mekan

Fuar boyunca edebiyata sevdalı yürekler, pek çok yayınevi ve yazarla/şairle buluşacak.

Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği yazar/şair/akademisyen üyelerinin eserlerinin okurla buluşması noktasında edebiyat, sanat, kültür ve aktüel anlamda üstlendiği misyonuyla geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de Eylül Fuarcılıkla yaptığı “İşbirliği Protokolu” kapsamında 11. Ankara Kitap Fuarı’na katılıp stant açarak üyelerine ait roman, hikâye, şiir, araştırma-inceleme kitaplarının okur ile buluşmasını sağlıyor.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar

İLESAM, üyelerine ait eserlerin sergilenmesinin yanı sıra imza günleri düzenleyerek de yazar ve şairlerin okurla bir araya getirilmesine katkıda bulunuyor.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi

Fuar süresince farklı gün ve saatlerde İLESAM standında imza günü düzenleyen şairler/yazarlar arasında Eyüp Şahan, Şerife Çınar, İsmail Özmel, Zeynep Sati Yalçın, Turgut Uzdu, Perihan Yıllı, Zehra Yücel, Halil Gürkan, Şerife Gündoğdu, Müzeyyen Keskin, İbrahim Sağır, Yunus Kara, İsmail Gül, Selahattin Aydemir, Mahmut Özkoca, Tarık Torun, Sabiha Serin, Sibel Unur Özdemir, Ergün Veren, Adil Karagöz, Şerife Badısaba, Ahmet Alptekin, Mustafa Akgün, Bahattin Ayhan, İbrahim Çoşar, Engin Kansav Ortaköylüoğlu, Kenan Olpak, Hanefi Işık, Songül Dündar,  Özlem Şenol Açer, Necdet Tabak, Yaşar Tolga Bozkurt, Nevin Balta, Alp Arpad,  Ahmet Yıldırım, Selahattin Dündar, Nizamettin Duran, Arslan Bayır, Bekir Yeğnidemir, İbrahim Ünal, Hasan Akar, Alaeddin İkican, Rana İslam Değirmenci, Süleyman Altunbaş, Gülten Ertürk, Hikmet Okuyar, Fatma Yangın Ekşioğlu, Ahmet Sandal, Arife Arslan, Hümeyra Kaya, Feyzullah Seçkin, Fatih Türkoğlu, Ceyla Ceylan, Vedat Fidanboy, İsmet Bora Binatlı, Hanlar Koca da bulunacak.

Fuar boyunca  İLESAM standında Songül Dündar görevli.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor

Okurlar ve yazarlar ortak paylaşım alanlarında şiir tadında anlar geçirecekler. Okurların kitaplarını imzalattırırken aldıkları keyif görülmeye değecek. Kitabı hayatında öncelikli yere koyan insanlar aynı zamanda yazarlarla, şairlerle sohbet edebilme imkânı da yakalamış olacaklar.

Çeşitli konferanslara, panellere ve söyleşilere de yer verilen fuarda başkentlilerin ve özellikle öğrencilerin fuara olan ilgisi görülmeye değer.

Haber Metni: Sibel Unur Özdemir

Fotoğraflar: Sibel Unur Özdemir / Songül Dündar

TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ

İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres

:

İzmir 1.Cad. No: 33/16  Aydın Apartmanı, Kat:4  Kızılay / ANKARA

Tel

:

0 312 419 49 38

Faks

:

0 312 419 49 39

Web

:

www.ilesam.org.tr

E-Posta

:

 Okunma Sayısı : 727         10 Ocak 2017