İLESAM İstanbul Şubesi İstişare Toplantısı Yapıldı

 / ETKİNLİKLERİMİZ


 İLESAM İstanbul Şubesi İstişare Toplantısı Yapıldı

İlim ve Edebiyat Sanat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (İLESAM) 19 Haziran 2010 günü İstanbul’da bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.
 
Genel Başkan Mehmet Nuri Parmaksız ve Denetleme Kurulu üyesi İbrahim İmer’in katıldığı İstanbul İstişare toplantısı, İlesam üyesi Recep İncecik’in sahibi olduğu Sultanahmet’te bulunan Sultan Köşesi Resturant’ta yapıldı. İstanbul’daki İLESAM üyelerinden bazılarının katıldığı toplantıda, İLESAM İstanbul Şubesi’nin yeniden yapılandırılması konusunda üyeler görüşlerini ifade ettiler. Toplantıdan çıkan ortak görüşe göre İLESAM İstanbul Şubesi  bir başkan ve 4 çalışma arkadaşıyla birlikte yeniden yapılandırılacak, en ivedi şekilde bir mekan temin edilecek ve üye çalışmaları hızlandırılacak. Bu arada üye çalışmalarının üniversitelerde yoğunlaştırılacağı ortak görüşünün benimsendiği anlaşıldı. Toplantıya şu isimler katıldı: Mehmet Nuri Parmaksız, Cafer Vayni, Ekrem Kazan, Mehmet Nevzat Kürüm, İsmail Altınışık, Şerif Aydemir, Asuman Soydan Atasayar, Akın Akıntürk, Baha Oral, Doç. Dr.Sait Başer, Bestami Yazgan, İbrahim İmer, Aysel İmer, Tahsin Yıldırım ve Recep Arslan.
İLESAM İstanbul Şubesi Geçici Yönetim Kurulu

22 Haziran 2010 Salı günü İlesam Genel Merkezi’nde yapılan yönetim kurulu toplantısında, 6 ay içinde İlesam İstanbul Şubesi genel kurulunu yapmak üzere, İlesam İstanbul Şubesi geçici yönetim kuruluna şu isimler atandı.

Cafer VAYNİ (Başkan)
Yrd. Doç. Dr. Nermin Özcan ÖZER (Başkan Yrd.)
Akın AKINTÜRK (Muhasip)
Prof. Dr. Durali YILMAZ (Üye)
Doç. Dr. Cemal ZEHİR (Üye)

 Okunma Sayısı : 997         24 Haziran 2010

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 369134

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.