İLESAM ve İLESAM ÜYELERİNDEN HABERLER (7 Ağustos 2010)

 / ETKİNLİKLERİMİZ

Ramazan Ayı Boyunca Hamamönü’nde (Ankara) İLESAM Standı Kurulacak
Ramazan ayı boyunca Hamamönü’nde her gün etkinlik yapacak olan Altındağ Belediyesi ile anlaşan İLESAM, hem etkinliklere destek verecek hem de 30 gün boyunca İLESAM standını açık tutacak. İLESAM Standında üyelerin kitapları sergilenecek ve satılacak. Ayrıca isteyen İLESAM üyeleri standda imza günü düzenleyebilecek. Kitaplarının İLESAM standında sergilenmesi isteyen üyelerin kitaplarını İlesam Genel Merkezine ulaştırmaları gerekiyor. Standda bir üyenin en çok 5 kitabı sergilenebilecek. İmza günü tertip etmek isteyen üyelerin İlesam Genel Merkezini arayıp gün ve saat konusunu ayarlaması gerekiyor. 
***    
İLESAM’ın değerli üyelerinden Mehmet Reşit AYHAN’ı kaybettik.
Uzun zamandır hasta olan İlesam üyesi Mehmet Reşit Ayhan bu sabah Hakka yürüdü. Kızı Doç. Dr. Bervin Şirvanlı’nın sabah verdiği haberle İlesam bir üyesini daha kaybetmenin üzüntüsünü yaşadı. Merhumun cenazesi yarın öğle namazını müteakip Karşıyaka (Ankara) mezarlığına defnedilecek.
İlesam ailesi olarak başımız sağ olsun ve bütün kaybettiğimiz üyelerin mekanı cennet olsun.
***

İLESAM Tokat İl Temsilcisi Osman Baş’ın çıkardığı Kümbet Dergisi’nin 41. Sayısı Çıktı.
11. yıldır yayın hayatını sürdüren eğitim, kültür, sanat ve edebiyat dergisi KÜMBET 41. sayısını okuyucularına ulaştırdı.
 
Osman BAŞ-Genel Yayın Yönetmeni
İLESAM Tokat İl Temsilcisi
 Okunma Sayısı : 1071         07 Ağustos 2010

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 368229

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.