İLESAM 30 Ağustos Zafer Bayramı Konseri

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM 30 Ağustos Zafer Bayramı Konseri

  30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 88. yılı kutlamaları İLESAM’ın organize ettiği etkinlikle Hamamönü’nde de coşkuyla kutlandı. Altındağ Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinliklerine 6 programla katılan İLESAM, 30 Ağustos akşamı İstanbul üyelerinden Akın Akıntürk’ün Zafer Bayramı özel konseri ile geceye damga vurdu. “Türkiye Biziz” şarkısının yanı sıra birbirinden güzel eserlerini İLESAM Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde seslendiren Akıntürk, Milli Marşlar, Kahramanlık Türkülerinin yanısıra tiyatral konseriyle izleyenlere hoş saatler yaşattı.

          Konser içinde sahneye çıkıp bir teşekkür konuşması yapan ve İlesam’ı tanıtan İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız, “İlesam’ın, telif hakları ve korsanla mücadele konusunda çalışmalarının yanı sıra, kültürel faaliyetlerle topluma her konuda faydalı olmayı amaçladığını” söyledi.

     Ramazan Etkinlikleri’nin düzenlediği Hamamönü’nde, İlesam’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Konseri’nin coşkusu da eklenince meydan ve sokaklar doldu taştı. Ana Sahne’de gerçekleştirilen konser, akşamın geç saatlerine kadar devam etmesine rağmen, Ankaralılar tarafından ilgiyle takip edildi, insanlar marşlara, türkülere ve şarkılara eşlik etti, 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu hep birlikte kutladı.

 Okunma Sayısı : 978         08 Eylül 2010

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 802456

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.