İLESAM ve İLESAM ÜYELERİNDEN HABERLER (13 Eylül 2010)

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM ve İLESAM ÜYELERİNDEN HABERLER (13 Eylül 2010) 

   

Değerli Üyemiz (Osman) Olcay Yazıcı Hakka Yürüdü

 

          Bu sabah aniden bir kalp krizi geçiren şair ve yazar Olcay Yazıcı hayatını kaybetti. Değerli Üyemize Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz. Edebiyat dünyamızın başı sağolsun.

         Merhumun cenaze namazı 13 Eylül 2010 Pazartesi günü, öğle namazını müteakip Zeytinburnu tren istasyonunda bulunan Emine İnanç Vakfı Camiinde kılınacak ve sonrasında Topkapı’da bulunan Çamlık Mezarlığı’nda toprağa verilecektir. Başımız sağolsun.

 

          İLESAM Genel Merkezi

   

İLESAM İl Temsilcisi ve İl Denetim Komisyonu Üyesi Atamaları Yapıldı.

İlesam Genel Merkezi İLESAM İl Temsilcisi ve İl Denetim Komisyonu Üyesi atamalarını yapmaya başladı. Yaklaşık 3 ay önce müracaatları alınan atamaların ilk bölümü yapıldıve gerekli resmî yazılar, İl Valiliklerine, Belediyelere ve İl Kültür Müdürlükleri ile ataması yapılan İlesam üyelerine gönderildi. Eylül ve Ekim ayı içinde atamaların devam edeceği ve Üniversite Telsilcilerinin de en kısa zamanda atamalarının yapılacağı bildirildi. İLESAM İl Temsilcisi ve İl Denetim Komisyonu üyesi olarak görevlendirilen üyelerimizi tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

İLESAM İl Temsilcisi ve İl Denetim Komisyonu Üyesi atama listesi için tıklayınız

http://www.ilesam.org.tr/sayfa.asp?id=407