İLESAM KADINLAR KOMİTESİ SOHBET VE SANAT TOPLANTILARI BAŞLIYOR

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM KADINLAR  KOMİTESİ SOHBET VE SANAT  TOPLANTILARI BAŞLIYOR 

İlim ve Edebiyat Sahipleri Meslek Birliğimizin Kadınlar Komisyonu çalışmaları çerçevesinde 7 Ocak 2010 tarihinde saat 15.00 ile 18.00 saatleri arasında Hamamönü Kabakçı Konağında  sohbet ve sanat toplantılarının ilki  yapılacaktır.

İlesam’ın değerli hanım üyelerinin katılımıyla yapılacak toplantıda , İlesam ailesine yeni katılan üyemiz Sn. Saime Toptan hanımefendinin kurucusu olduğu ÖZEV Özürlü Çocuklar Vakfının çalışmaları anlatılacak, toplumda özürlü çocukların ve özürlü çocuk sahibi ailelerin  sorunları ve eğitimleri  hakkında da Sn. Toptan tarafından bilgi verilecektir.

2011 yılı itibariyle  sezon boyunca her ay düzenlenecek toplantılarda sanat, edebiyat, bilim ve toplumsal faaliyetlerde başarı kazanmış bir hanımı konuk edecek olan  İlesam Kadınlar Komitesi  programlarında şiir, şarkı, sohbet  programlarının yanı sıra  katılımcı hanım üyelerimizin hem eserlerine hem de görüş, temenni ve dileklerine yer verecektir.

2011 yılının bütün insanlığa ve ülkemize mutluluk , huzur, umut ve barış  getirmesini diler, yıl içerisindeki bütün çalışmalarımızda değerli İlesam üyesi hanımefendilerle birlikte olmaktan sonsuz mutluluk duyacağımızı  arz ederiz.

İLESAM KADINLAR KOMİTESİ  BAŞKANI

İLTER YEŞİLAY

***

İLESAM KADINLAR KOMİTESİ SOHBET VE SANAT TOPLANTISI

TARİH:  7 Ocak 2011

SAAT:   15.00    18.00 Arası

YER: Altındağ Belediyesi Kültür Sanat Evi

Kabakçı Konağı

ADRES: Hacettepe Mahallesi, Hamamönü Sokak, No:6/A

(Tarihi Karacabey Hamamı’nın karşısı)

Altındağ/ANKARA

Tel: (0 312 310 72 69)

 Okunma Sayısı : 945         05 Ocak 2011

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 690376

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.