İLESAM ve İLESAM ÜYELERİNDEN HABERLER (19 Ocak 2011)

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM ve İLESAM ÜYELERİNDEN HABERLER (19 Ocak 2011)

İLESAM, Amasya ve Tokat’ta Telif Hakları ve Korsanla Mücadele Semineri Verecek.

Türkiye İlim ve Edebiyat Eserleri Sahipleri Meslek Birliği (İLESAM) tarafından, “Telif Hakları Bilincinin Eğitim Kurumları ve Ülke Genelinde Geliştirilmesi ve Yaygınlaştırılması” konusunda,  Amasya ve Tokat Temsilciliklerinin katkılarıyla 20 Ocak 2011 Perşembe günü Amasya’da, 21 Ocak 2011 Cuma günü de Tokat’ta olmak üzere “Telif Hakları ve Korsanla Mücadele” konulu 3 faaliyet gerçekleştirilecek.

İLESAM Gaziantep Şubesi, Sof Dağı’ndan Esen Rüzgâr, Kültür Edebiyat Günleri etkinlikleri devam ediyor.

Dr. Ahmet Özpay rehberliğinde hazırlanan Nermin Kirezli’nin konuşmacı olarak katıldığı “Mehmet Türkân Şiiri” konulu program, 22 Ocak 2011 Cumartesi günü saat 17.00’de başlayacaktır.

 

Münevver Düver 4.Tüyap Çukurova  Kitap Fuarında Kitaplarını imzalıyor.

Adanalı Şair, Yazar, Gazeteci ve Fotoğraf Sanatçısı Münevver Düver, Çukurova Kitap Fuarı’nda, Çukurova Edebiyatçılar Derneği standında eski ve yeni kitaplarını imzalıyor.

Çukurova Edebiyatçılar Derneği standında fuarın açılışından bu yana okurlarıyla buluşan Münevver Düver, okurlarının gösterdiği ilgiden memnun olduğunu ifade ederek, tüm Adanalı kitapseverleri Fuara ve standına beklediğini söyledi.

Düver, Fuar sonuna kadar aynı standında okurlarıyla buluşmaya ve kitaplarını imzalamaya devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Münevver Düver’in Çukurova Kitap Fuarı’nda okurlarına imzaladığı kitapları şunlar

Fuarda, Münevver Düver ile beraber kitaplarını imzalayan üyelerden bazıları, Durmuş Ali Özkale, Mansur Ekmekçi,  Baki Yıldırım, Hasan Hüseyin Anmak, Demirel Babacanoğlu, H.Hüseyin Çabuk. Fuat Duymaz, Hülya Ekmekçi, Harika Ufuk.

TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ

İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres

:

İzmir 1.Cad. No: 33/16  Aydın Apartmanı, Kat:4  Kızılay / ANKARA

Tel

:

0 312 419 49 38

Fax