İLESAM, Gaziantep’teki Okullarda Öğrencilerle Buluşuyor.

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM, Gaziantep’teki Okullarda Öğrencilerle Buluşuyor.

 

 


 

İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (İLESAM) Gaziantep Şubesi kültürel etkinliklerine devam ediyor.

 

 

Gaziantep il merkezinde bulunan 15 İlköğretim Okulu ve Lisede sabah ve öğle oturumları halinde düzenlenen şiir söyleşilerinde, İLESAM üyesi şair ve yazarlar öğrencilerle buluşuyor.

 

 

17 Mart 2011 tarihine kadar devam edecek etkinlikler kapsamında 15 Mart Salı günü İLESAM üyelerinden Alaattin AKYÜZÖmer Özmimar İmamhatip Lisesi ve Türk Telekom Lisesi öğrencileriyle buluştu, söyleşide öğrencilere kendi şiirlerinden örnekler veren AKYÜZ, gençlerin gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “gençlerimize şiiri sevdirmek, onları geleceğin şair ve yazarları olarak görmek için İLESAM bünyesinde bu etkinliklere katılmaktan duyduğu memnuniyeti” ifade etti.

 

 

İLESAM üyesi Muammer KARADENİZ, Gülseren SARI ve Öner ÇAĞLAR’da Mahmut Hümayun Özhelvacı İlköğretim okulu ve Özel Emine Nakıpoğlu İlköğretim okulu öğrencileriyle buluşarak, kendi şiirlerinden örnekler verdiler.

 

 

İçinde bulunduğumuz İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma haftası ile 18 Mart Şehitleri Anma Günü’nün önemi ve şehitlik kavramıyla ilgili şiirlerden örnekler veren şairler, öğrencilerin ilgilerinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

 

17 Mart 2011 Perşembe gününe kadar devam edecek program çerçevesinde, İLESAM üyesi şair ve yazarların söyleşilerinin devam edeceği bildirildi.

 

 

TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ

İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres

:

İzmir 1.Cad. No: 33/16  Aydın Apartmanı, Kat:4  Kızılay / ANKARA

Tel

:

0 312 419 49 38

Fax

:

0 312 419 49 39

Web

:

www.ilesam.org.tr

e-mail

:

ilesam@ilesam.org.tr

 Okunma Sayısı : 1265         17 Mart 2011

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 285285

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.