“Safahat’taki Kavramların Sosyolojik Tahlili” Adlı Toplantı, 13 Nisan, saat 14’te Başlayacak.

 / ETKİNLİKLERİMİZ

“Safahat’taki Kavramların Sosyolojik Tahlili” Adlı Toplantı, 13 Nisan saat 14’te.

 

 

“Safahat’taki Kavramların Sosyolojik Tahlili” Adlı Toplantı, 13 Nisan 2011 Çarşamba Günü saat 14’te, Bakırköy Lisesi’nde Yapılacak.

 

İLESAM ve Bakırköy Lisesi’nin“2011 Mehmet Akif ERSOY Yılı”  Ortak Etkinliklerinin Dördüncüsü 13 Nisan 2011 Çarşamba günü, saat 14’te, Bakırköy Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir. Programda Sosyolog Yard. Doç. Dr. Mustafa AKSOY, “Safahat’taki Bazı Kavramların Sosyolojik Tahlili”ni yapacaktır.

Halen Marmara Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapan Yard. Doç. Dr. Mustafa AKSOYaynı zamanda İLESAM’ın da üniversitedeki temsilcisidir. Doğu Anadolu Kültürü Üzerine Bir İnceleme, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’dan Terör Nedeniyle Göç Eden Ailelerin Sorunları, Sosyal Bilimler ve Sosyoloji, Kültür Sosyolojisi Açısından Nevruz Kavramı gibi yayınlanan kitapları da bulunan AKSOY“Safahat’taki Bazı Kavramların Sosyolojik Tahlili”ni üniversitede tez olarak hazırlamıştır.

Yenimahalle, İstanbul Cad. No: 95/BAKIRKÖY (Doğumevinin yanı), Bakırköy Lisesi’nde gerçekleşecek olan ve katılımın serbest olduğu Yard. Doç. Dr. Mustafa AKSOY, “Safahat’taki Bazı Kavramların Sosyolojik Tahlili” başlıklı etkinliğe katılmanızı, çevrenizi haberdar etmenizi ve duyurusunu yaparak destek vermenizi dileriz.

 

TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ

İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres

:

İzmir 1.Cad. No: 33/16  Aydın Apartmanı, Kat:4  Kızılay / ANKARA

Tel

:

0 312 419 49 38

Fax

:

0 312 419 49 39

Web

:

www.ilesam.org.tr

e-mail

:

ilesam@ilesam.org.tr

 Okunma Sayısı : 1265         12 Nisan 2011

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 369664

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.