ANKARA KİTAP FUARINDA İLESAM ÜYESİ ŞAİR ve YAZARLAR DA VAR… (8 Ocak -17 Ocak 2016)

 / ETKİNLİKLERİMİZ

ANKARA KİTAP FUARINDA İLESAM ÜYESİ 

ŞAİR ve YAZARLAR  DA VAR… 

(8 Ocak -17 Ocak 2016)

 görüntüleniyor    

Eylül Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen 10.Ankara Kitap Fuarı, ATO Congresium’da 8 Ocak 2016 Cuma günü itibariyle Ankaralı okurlarının ziyaretine açıldı.

Edebiyata sevdalı yürekleri pek çok yayınevi ve yazarla/şairle buluşturacak olan fuar,  17 Ocak 2016 tarihine kadar açık kalacak.


Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği yazar/şair/akademisyen üyelerinin eserlerinin  okurla buluşması noktasında edebiyat, sanat, kültür ve aktüel anlamda üstlendiği misyonuyla  geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de Eylül Fuarcılıkla yaptığı “İşbirliği Protokolu” kapsamında 10. Ankara Kitap Fuarı’na katılıp stant açarak üyelerine ait roman, hikâye, şiir, araştırma inceleme kitaplarının okur ile buluşmasını sağlıyor.

İLESAM, üyelerine ait eserlerin sergilenmesinin yanı sıra imza günleri düzenleyerek de yazar ve şairlerin okurla bir araya getirilmesine katkıda bulunuyor. Okurlar ve yazarlar ortak paylaşım alanlarında şiir tadında anlar geçiriyorlar. Okurların kitaplarını imzalattırırken aldıkları keyif görülmeye değer doğrusu. Kitabı hayatında öncelikli bir yere koyan insanlar aynı zamanda yazarlarla, şairlerle sohbet edebilme imkânı da yakalamış oluyor.

Fuar süresince farklı gün ve saatlerde kırk sekiz İLESAM üyesi  okurlarıyla buluşarak kitaplarını imzalayacak

Eyüp Şahan,  İlhami Nalbantoğlu, Sabriye Acar,  Reyhan Özçiftçi, Nevzat Kurt,  Zehra Yücel,  Adil Karagöz,  Hanlar Koca, Gülten Ertürk,  Havva Köseoğlu, Müzeyyen Keskin, Arzu Subakan Kabukçu,     Şerife Çınar,  Songül Dündar, Remzi Yıldırım, Sibel Unur Özdemir, Ergun Veren, Nevin Balta, Nizamettin Duran, Turgut Uzdu, Zekiye Çomaklı,  Yasemin Meydan, Zübeyir Yiğit, Nur Ersen, Fatma Yangın Ekşioğlu, Tarık Torun,  Selahattin Dündar, Kenan Olpak,  Asuman Soydan Atasayar, Süleyman Altunbaş, Meliha Sevilir, İbrahim Ünal, Sabiha Serin, Şerife Bağdısaba, Ahmet Alptekin, Ümmühani  Moroğlu, Dr.Sadık Özen, Ceyla Ceylan, Selahattin Aydemir, İhsan Ünlü, Rüya Tokgöz, Mahmut Özkoca, Elif Gamze Bozo, Ahmet Yıldırım, Alp Arphan, Hanifi Işık, Prof. Taciser Onuk ve Erdal Ercin imza günü yapacak  üyeler arasında.

Fuar süresince İLESAM standında İLESAM üyelerinden Songül Dündar görevli.

Çeşitli konferanslara, panellere ve söyleşilere de yer veriliyor fuar boyunca.

Başkentlilerin  ve özellikle öğrencilerin fuara olan ilgisi görülmeye değer.

İLESAM da 17 Ocak 2016 tarihine kadar kitap seven dostlarıyla standında buluşmaya devam edecek. 

Edebiyata, şiire, romana, öyküye  gönül vermiş yürekleri standımızı ziyarete bekliyoruz.

 

HABER METNİ : Sibel Unur Özdemir 

FOTOĞRAFLAR: Sibel Unur Özdemir/ Nur Ersen/ Songül Dündar

 görüntüleniyor

TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ

İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres

:

İzmir 1.Cad. No: 33/16  Aydın Apartmanı, Kat:4  Kızılay / ANKARA

Tel

:

0 312 419 49 38

Faks

:

0 312 419 49 39

Web

:

www.ilesam.org.tr

E-Posta

:

ilesam@ilesam.org.tr

 Okunma Sayısı : 1276         16 Ocak 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 419592

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.