KARAMAN TEMSİLCİLERİMİZ TANITIM GEZİSİNDE BULUNDULAR

 / ETKİNLİKLERİMİZ

KARAMAN TEMSİLCİLERİMİZ TANITIM GEZİSİNDE BULUNDULAR

KARAMAN TEMSİLCİLERİMİZ TANITIM GEZİSİNDE BULUNDULAR

Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (İLESAM) ve AKÇAĞ Yayınevi’nin birlikte düzenlediği ve amacı Türk Edebiyatına yeni eserler ve isimler kazandırmak, Türk Edebiyatına ve Türk kültürüne hizmet etmek olan İnceleme-Araştırma, Roman ve Hikâye (Kitap Dosyası) alanındaki yarışmanın ve İLESAM’ın tanıtımı için Karaman temsilcilerimiz çalışmalarda bulundu.

İLESAM Karaman  İl Temsilcisi Hikmet Elitaş ve İl Denetim Kurulu Üyesi İbrahim Şaşma il genelindeki lise ve dengi okullar ile Karamanoğlu  Mehmetbey  Üniversitesinde bir takım   gezi ve tanıtım faaliyeti gerçekleştirdiler.

Karaman Anadolu Öğretmen Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi ve diğer okullar ile KMÜ’de yetkililerle görüşen temsilcilerimiz İLESAM ve yarışma hakkında bilgi vererek yarışma afişlerinin sergilenmesi için girişimlerde bulundular.

İLESAM ve AKÇAĞ Yayınevi’nin ortaklaşa düzenlediği olan İnceleme-Araştırma, Roman ve Hikâye (Kitap Dosyası) yarışmasının son başvuru tarihi30 Aralık 2011.Yarışmaya gönderilen eserler arasından Seçici Kurul tarafından ödül kazandığı tespit edilen eserler 2012 yılı Şubat ayı içinde basın açıklaması ile duyurulacaktır. 3 alanda birinci olan eser sahipleri 2000 TL. para ödülü kazanacak ve eserleri Akçağ Yayınevi tarafından basılacak.

   

 

TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ

İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres

:

İzmir 1.Cad. No: 33/16  Aydın Apartmanı, Kat:4  Kızılay / ANKARA

Tel

:

0 312 419 49 38

Fax

:

0 312 419 49 39

Web

:

www.ilesam.org.tr

e-mail

:

ilesam@ilesam.org.tr

 Okunma Sayısı : 815         30 Ekim 2011

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 861964

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.