TOKAT İLESAM İL TEMSİLCİLİĞİ’NDEN TOKAT CUMHURİYET BAŞSAVCISI’NA ZİYARET

 / ETKİNLİKLERİMİZ

TOKAT İLESAM İL TEMSİLCİLİĞİ’NDEN TOKAT CUMHURİYET BAŞSAVCISI’NA ZİYARET

TOKAT İLESAM İL TEMSİLCİLİĞİ’NDEN TOKAT CUMHURİYET BAŞSAVCISI’NA ZİYARET 

Tokat İLESAM İl Temsilcisi Hasan Akar, Tokat Şairler ve Yazarlar Derneği Başkanı Remzi Zengin, Tokat Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Çatalyürek, Bilim Dershanesi Müdürü Hüseyin Sipahi Tokat Cumhuriyet Başsavcısı Özkan Gültekin’i makamında ziyaret ederek İLESAM’ın ve derneklerin çalışmaları Tokat’ta yapılan kültür ve sanat etkinlikleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

 

Cumhuriyet Başsavcısı Özkan Gültekin de üniversite yıllarından beri edebiyata, şiire ilgi duyduğunu, bu yönde özellikle o dönemde bazı çalışmalarının olduğunu vurguladı. Tokat’ta yayınlanan kültür ve sanat dergilerini göreve başladığı günden beri yakından takip ettiğini, uygun olduğu zamanlarda okuduğunu ve bu alanda güzel çalışmalar yapılmasının Tokat şehri için olumlu bulduğunu belirtti.

Ziyaret sırasında Cumhuriyet Başsavcısı’na Tokat Şairler ve Yazarlar Derneği bünyesinde yayınlanmakta olan KÜMBET Dergisi ve Güneş Medya Grubu’nca yayınlanan HEERİLİEFE Dergisi “Atatürk ve Mustafa Vasfi Süsoy Özel Sayısı” takdim edildi.

 

 

 

 

   

TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ

İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres

:

İzmir 1.Cad. No: 33/16  Aydın Apartmanı, Kat:4  Kızılay / ANKARA

Tel

:

0 312 419 49 38

Fax

:

0 312 419 49 39

Web

:

www.ilesam.org.tr

e-mail

:

ilesam@ilesam.org.tr

 Okunma Sayısı : 1060         27 Kasım 2011

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 17590

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.