İLESAM, Sivas-Gemerek’te Telif Haklarını ve Bayrak Kanununu Anlattı.

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM, Sivas-Gemerek’te Telif Haklarını ve Bayrak Kanununu Anlattı.

İLESAM, Sivas-Gemerek’te Telif Haklarını Ve Bayrak Kanununu Anlattı.

22 Şubat 2012 tarihinde saat 15.00 -17.30 arasında Cumhuriyet Üniversitesi Gemerek Yüksek Okulu’nda Telif Hakları Ve İLESAM’ın 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri kanunu çerçevesinde yaptığı hizmetler konusunda İLESAM Genel Muhasibi Cemal Tuzcuoğulları bir konferans verdi ve şiir sunumunu ise İLESAM üyesi Bahaattin Karagöz tarafından yapıldı.

23 Şubat 2012 tarihinde ise saat 11.00-12.00 arası Gemerek Kültür Merkezi salonunda Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencilerine tarihimizde Bayrak ve Sancaklarımız konulu konuşmayı İLESAM üyesi Müfit Öner yaptı.

Aynı salonda saat 13.00 – 14.00 arasında Sivas-Gemerek Kaymakamı Sayın  Adnan Tezcan’ın himayesinde tertip edilen organizasyon ile  Daire Amirleri ve Şube Müdürlerine Kültür Merkezi Salonu’nda “Tarihimizde Bayrak ve Bayrak Kanunu” konuşma ve sunum İLESAM üyesi Müfit Öner tarafından yapıldı. Konferansa, Gemerek’te bulunan Siyasi Parti Başkanları, Sivil toplum kuruluş temsilcileri, Daire amirleri ve Belde Belediye Başkanları katıldı. Aynı gün Gemerek Meslek Yüksekokulu’nda saat 15.00-17.00 arası Türk Bayrağı ve Bayrak Kanunu konulu konuşma İLESAM üyesi Müfit Öner tarafından tekrar edildi ve Gemerek Belediye Başkanı Sayın İrfan Sağırkaya’nın isteği üzerine Bahaattin Karagöz’de Bayrak şiirini okudu.

Ayrıca Gemerek Anadolu Öğretmen Lisesi ve Gemerek Meslek Yüksekokulu kütüphanelerine İLESAM tarafından kitap bağışı yapıldı.

 Okunma Sayısı : 1183         26 Şubat 2012

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 124161

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.