TOKAT İLESAM TEMSİLCİLİĞİ’NDEN TOKAT VALİSİ MUSTAFA TAŞKESEN’E ZİYARET

 / ETKİNLİKLERİMİZ

TOKAT İLESAM TEMSİLCİLİĞİ’NDEN  TOKAT VALİSİ MUSTAFA TAŞKESEN’E ZİYARET


TOKAT İLESAM TEMSİLCİLİĞİ’NDEN  TOKAT VALİSİ MUSTAFA TAŞKESEN’E ZİYARET

Tokat  İLESAM  üyeleri, İl Temsilcisi  Hasan Akar ve İLESAM İl Denetleme Kurulu Üyesi Mahmut Hasgül koordinesinde Tokat’a  Tunceli’den atanarak göreve başlayan  Tokat Valisi  Sayın  Mustafa Taşkesen’e  nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyarette İLESAM İl Temsilcisi Hasan Akar, İLESAM  GOP Üniversitesi  Temsilcisi Yrd.Doç.Dr.Alparslan Demir’le  ortaklaşa Tokat’ta yaptığı çalışmaları ve kültür sanat alanında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarıyla mülki mahalli kurumlarla olan birliktelikleri hakkında bilgi verdi.

Tokat Valisi  Mustafa Taşkesen de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek İLESAM’ın değerli çalışmalarını kuruluşundan beri takip ettiğini, önemli bir  kültür ve sanat şehri olan Tokat’ın   tanıtılması için imkanları ölçüsünde gerekli desteğin verileceğini vurguladı.

Ziyarete Tokat Şairler ve Yazarlar Derneği Başkanı ve İLESAM Üyesi Remzi Zengin, A.Turan Erdoğan, Nihat Aymak ve Yusuf Uçar’da katıldı. Ziyarette Tokat Valisine TOŞAYAD bünyesinde yayınlanan Kümbet Dergisi seti, Heeri Liefe Dergisi Tokat özel sayıları şairlerin kendi eserleri ile  Tokat’ın ilk Valisi olan Mehmet Said Kıymaz’ın Tokat Valiliği yaptığı yıllarda çekilmiş bir fotoğrafı hediye edildi.

 Okunma Sayısı : 1367         14 Kasım 2012

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 90656

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.