İLESAM ÜYELERİNE SAĞLANAN İNDİRİMLER

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM ÜYELERİNE SAĞLANAN İNDİRİMLER 

İLESAM ile KİĞILI GİYİM TİCARET A.Ş. ARASINDA İNDİRİM ANLAŞMASI

İLESAM ve KİĞILI Giyim Ticaret A.Ş. ile yapılan anlaşma gereği İLESAM üyeleri  İLESAM Kimliğini Türkiye genelindeki KİĞILI mağazalarında ibraz etmeleri halinde  aldıkları her giyim eşyasında 1 Ocak 2013 tarihinden itibaren %20 indirim yapılacaktır.

İlim ve Edebiyat Eseri Sahiplerine sağlamış olduğu katkılarından dolayı Kığılı ile işbirliğini sağlayan Gökhan GÖKER’e, Yalçın ELGÜN, Adnan TOROS ve Abdullah KIĞILI’ya da teşekkür ederiz. 


SULTAN KÖŞESİ RESTURANT İNDİRİM ANLAŞMASI

 

Sultan Köşesi Resturant (Küçük Ayasofya Cad. No:4-6,Sultanahmet/Fatih-İSTANBUL- TEL: 02125166606) aynı zamanda İLESAM’ın İstanbul şubesinin de merkezi olup, yine üyelerimizden Recep İNCECİK’e aittir. Üyelerimize ve yakınlarına burada yeme-içmelerinden yüzde 25-40 arasında indirim uygulanmaktadır. Ayrıca otel kısmından da üyelerimiz imkânlar dâhilinde indirimli yararlanmaktadır.

DENTİVA AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ İLE İNDİRİM ANLAŞMASI

Sahiplerinden biri üyelerimizden Bülent MANAV’ın olduğu Dentiva Ağız Diş Sağlığı Polikliniği ile de üyelerimizin lehine indirimler sağladık. Şişli’de (İstanbul) 650 metrekareden oluşan bir mekânda faaliyet gösteren poliklinik üyelerimize % 20 indirim uygulayacak olup, ayrıca taksit imkânı da sağlanacaktır.

İLESAM ve SAGE Yayıncılık Rek.Mat.San.Tic.Ltd.Şti. Protokol İmzaladı

Bizim Dijital Matbaa

Türkiye İlim Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği  ve SAGE Yayıncılık Rek. Mat. San. Tic.Ltd. Şti  matbaa ihtiyaçlarının karşılanması konusunda mutabakata varmışlardır. Bu kapsamda Türkiye İlim Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği üyeleri bu protokol çerçevesinde hizmet alabileceklerdir. Özellikle kitapları kendileri tarafından bastırılan üyelerimiz bu hizmetten yararlanabilir. Az miktarda hızlı basım konusunda üyelerimize toplam bedel üzerinden  İlesam Genel Merkezinden alacakları  yazı karşılığında % 10 indirim yapılacaktır.

www.bizimdijital.com

bilgi@bizimdijital.com

Bizim Dijital Matbaa bir SAGE Yayın kuruluşudur.

 

SAGE Yayıncılık Rek.Mat.San.Tic.Ltd.Şti.

Kazım Karabekir Caddesi

Kültür Çarşısı No:7 / 101-102

İskitler - Ankara

312 341 00 05

312 341 00 02

0 549 341 00 02

 Okunma Sayısı : 795         08 Ocak 2013

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 277176

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.