İLESAM’dan Bakırköy Lisesi’nde, Barış Manço Özel Etkinliği…

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM’dan Bakırköy Lisesi’nde, Barış Manço Özel Etkinliği…

İLESAM (Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği) ve Bakırköy Lisesi işbirliğinde, 11 Mart’ta Bakırköy Lisesi’nde Barış Manço temalı bir özel etkinlik düzenleyecek.

Barış Manço’yu An(la)ma Programı” üst başlığıyla gerçekleştirilecek program; İLESAM İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu üyesi olan Ahmet Yüter’in okuyacağı “Barış Manço’yu Anma Duası” ile başlayacak. Türkiye Millî Olimpiyat Komitesi 2004 Yılı Fair Play Ödülü’nün sahibi olan, yazar ve Topkapı Teknik Oto Sanayi Sitesi Çinili Camii imam-hatibi Ahmet Yüter, son 3 yıldır şiir üslûbuyla yazmakta olduğu portre dualarını bu kez Barış Manço için kaleme aldı. Yüter, merakla beklenen portre duasını ilk kez Bakırköy Lisesi’nde okuyacak.

Programın ikinci bölümünde ise İLESAM üyesi Semih Çelik, “Çağı Aşan Adam: Barış Manço” başlıklı bir konuşma yapacak. Program, Döndü Güney yönetimindeki Bakırköy Lisesi Orkestrası’nca Manço’nun unutulmaz eserlerinin seslendirileceği konserle tamamlanacak.

11 Mart Pazartesi günü saat 13.00’de Bakırköy Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek program dışarıdan katılıma da açık olacak. Program, İLESAM İstanbul Şubesi Başkanı Cafer Vayni’nin yapacağı teşekkür konuşması ve Bakırköy Lisesi Müdürü Mehmet Koç’un plaket takdimi ile son bulacak.

ETKİNLİĞİN LİNKİ:  https://www.facebook.com/events/476609115726727

 Okunma Sayısı : 1334         10 Mart 2013

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 352253

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.