İLESAM’ın Çınaraltı Sohbetleri Azaklıoğlu Vakfı’nda Devam Edecek…

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM’ın Çınaraltı Sohbetleri Azaklıoğlu Vakfı’nda Devam Edecek…

İLESAM (Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği) İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen Çınaraltı Sohbetleri’nin elli ikincisi 25 Ekim 2014,Cumartesi günü gerçekleşecek. Sohbetin konusu Doç.Dr. Süleyman DOĞAN’ın Türkiye Gazetesi’nde her hafta yayınlanan dizi röportajı “Rektörler Konuşuyor.” Süleyman Doğan gazetede yazmadıklarıyla birlikte rektörlerin üniversite ve yükseköğretim hakkındaki duygu ve düşüncelerini dinleyicilerle paylaşacak.

52. Sohbetinde İLESAM mekan değişikliğine de gidiyor. İLESAM Çınaraltı Sohbetlerini artık Aksaray, Yusuf Paşa Otobüs durağında bulunan simit sarayının üstünde yer alan Azaklıoğlu Necati Bay Eğitim ve Kültür Vakfı’nda (Molla Gürani Mah. Millet Cad. Aras Han No:4 Kat:2) gerçekleştirecek.

İLESAM İstanbul Şubesi Başkanı Cafer VAYNİ, “Azaklıoğlu Vakfı her yıl iki yüz öğrenciye burs veriyor. Vakfın kurucusu Necati Bay Bey’in haklı ve yerinde sitemi bizi vakfa da destek vermeye yöneltti. Bu nedenle Çınaraltı Sohbetleri’ne Azaklıoğlu Vakfı’nda devam etme kararı aldık” dedi.

AZAKLIOĞLU Necati Bay Eğitim Kültür ve Sosyal Yardım Vakfı

 

İLESAM İstanbul Şube Denetim Kurulu Başkanı  Recep ARSLAN’ın yöneteceği Rektörler Konuşuyor başlıklı 52. Çınaraltı Sohbeti’nin, 25 Ekim 2014, Cumartesi günü Saat 16.00’da başlayacağı ve programa katılımın serbest olduğu bildirildi.

 

www.ilesam.org.tr

 Okunma Sayısı : 1527         24 Ekim 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 26831

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.