İLESAM’ın Cumartesi Kahvaltı ve Sabah Toplantıları Devam Ediyor…

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM’ın Cumartesi Kahvaltı ve Sabah Toplantıları Devam Ediyor…

İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız ve Genel Başkan Yardımcısı İlter Yeşilay’ın organize ettiği önce bestekarlarla başlayan Cumartesi Kahvaltı ve Sabah Toplantıları İLESAM üyeleri ile devam ediyor.

Fikir alışverişinin yapıldığı, projeler ve çalışmalar üzerine yoğunlaşılan toplantılarda her üye tek tek konuşuyor ve fikirlerini söylüyor. Genel Başkan Yardımcısı İlter Yeşilay tarafından tutulan notlar daha sonra Yönetim Kurulu’nda görüşülüyor.

Son bir buçuk  aydır İLESAM üyeleri ile bir araya gelen İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız, “Cumartesi Kahvaltı ve Sabah Toplantıları’nın çok verimli geçtiğini, toplantıya katılsın katılmasın her İLESAM üyesinin varsa projelerini ya da eleştirilerini kendilerine ilesam@ilesam.org.tr adreslerindeki kurumsal maile göndermelerini beklediklerini” belirterek zaman içinde daha birçok üyemiz ile bu toplantıları gerçekleştireceğiz” dedi.

 

Son yapılan 3 Cumartesi Kahvaltı ve Sabah Toplantıları’na İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız ve Genel Başkan Yardımcısı İlter Yeşilay, Yönetim Kurulu üyeleri Cemal Tuzcuoğulları, Prof. Dr. Tuncer Gülensoy ve Prof. Dr. Nurullah Çetin dışında Öğretim Görevlisi üyelerimizden Yrd. Doç. Dr. Hidayet Özcan, Yrd. Doç. Dr. İbrahim Atabey, Ankara Şube Başkanı Durak Turan Düz, Ankara Şube Başkan Yardımcısı Nalan Pulat, Haysiyet Kurulu üyelerinden Hanifi Işık, Hayrettin İvgin, Nail Tan, Denetleme Kurulu üyelerinden Bilal Dilsiz, Suna Güvel ve Sevimbike Polat katıldı.

 

 Okunma Sayısı : 1375         09 Mart 2015

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 441814

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.