İLESAM’ın Cumartesi Kahvaltı ve Sabah Toplantıları Devam Ediyor…

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM’ın Cumartesi Kahvaltı ve Sabah Toplantıları Devam Ediyor…

İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız ve Genel Başkan Yardımcısı İlter Yeşilay’ın organize ettiği önce bestekarlarla başlayan Cumartesi Kahvaltı ve Sabah Toplantıları İLESAM üyeleri ile devam ediyor.


Fikir alışverişinin yapıldığı, projeler ve çalışmalar üzerine yoğunlaşılan toplantılarda her üye tek tek konuşuyor ve fikirlerini söylüyor. Genel Başkan Yardımcısı İlter Yeşilay tarafından tutulan notlar daha sonra Yönetim Kurulu’nda görüşülüyor.


Son iki aydır İLESAM üyeleri ile bir araya gelen İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız, “Cumartesi Kahvaltı ve Sabah Toplantıları’nın çok verimli geçtiğini, toplantıya katılsın katılmasın her İLESAM üyesinin varsa projelerini ya da eleştirilerini kendilerine ilesam@ilesam.org.tr adreslerindeki kurumsal maile göndermelerini beklediklerini” belirterek zaman içinde daha birçok üyemiz ile bu toplantıları gerçekleştireceğiz” dedi.

Son yapılan Cumartesi Kahvaltı ve Sabah Toplantıları’na İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız ve Genel Başkan Yardımcısı İlter Yeşilay, Yönetim Kurulu üyeleri Cemal Tuzcuoğulları, Abdullah Satoğlu, İsmet Bora Binatlı, Merih Baran, Hayriye Çitoğlu, Hatun Tülin Şenel ve Sevinç Doğancan Güven katıldı.

 Okunma Sayısı : 1387         22 Nisan 2015

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 926165

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.