İLESAM TEŞEKKÜR BELGELERİ SAHİPLERİNİ BULDU (30 MAYIS 2015)

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM TEŞEKKÜR BELGELERİ SAHİPLERİNİ BULDU 

(30 MAYIS 2015)

“Marifet iltifata tabidir. İltifat edilmeyen meta zayidir.”

İLESAM gücünü üyelerinin birleşen yüreklerinden alıyor… Üyeleriyle el ele vererek gönülden gönüle köprüler kurarak başarı çıtasını her geçen gün arttırıyor… 


 


2014-2015 döneminin son Cumartesi etkinliği 30 Mayıs 2015 tarihinde İLESAM Kültür Evinde gerçekleştirildi.

Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği pek çok üyesini İLESAM’ın kültürel faaliyetlerine katkılarından ve ilim-edebiyat alanındaki hizmetlerinden dolayı Teşekkür Belgesi ile onurlandırdı. 


 

İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız 25 Ekim 2014 tarihinde yaptığı konuşmasında “Yönetim Kurulumuz adına söz vermiştim. Önümüzdeki aylar içinde hem İLESAM’a, hem kültür ve sanata, hem de ilim dünyamıza hizmet eden bir çok üyemizi ödüllendireceğimize dair. Zaman içinde pek çok üyemize hizmetlerinden ve başarılı çalışmalarından dolayı ödüller verdik; bugün de üyelerimizden bazılarına plaket takdim edeceğiz. Onlar edebiyat ve kültür dünyasına sağladıkları eserleriyle aynı zamanda da yaptıkları hizmetlerle İLESAM’a katkı sağlayan değerlerden yalnızca bir kaç isim. Her biri kendi alanlarında yeri doldurulamayacak kıymetteler. Geçmişte aramızda olup şu an aramızda olmayan üyelerimizi de saygıyla anıyorum. Onları unutmayacağız.” demişti.

 

İşte takvimler 30 Mayıs 2015 tarihini gösterirken bu yılın son Cumartesi etkinliği içerisindeki Şiir Dinletisi sonrasında gerçekleştirilen törenle Başkan Mehmet Nuri Parmaksız sözünde durduğunu bir kez daha kanıtladı. 
İLESAM Ankara Başkanı Durak Turan Düz’ün sunumuyla İLESAM Kültür Evinde gerçekleştirilen törende;

 

Hüseyin Atmaca, Sadık Kılıç, Cihat Solmaz, Fevzi Gökalp, Ali Haydar Karahacıoğlu, Aşık Dudai ve Prof. Dr. İbrahim Aslanoğlu’na Teşekkür Belgeleri İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız,

 

Durak Turan Düz, Küçük Satı, Songül Dündar, Selahettin Dündar, Müzeyyen Keskin, Erdal Ercin, Hayrettin Gültekin, Hayriye Çitoğlu, Hatice Yücel ve Seyfettin Çoban’a Teşekkür Belgeleri İLESAM Genel Başkan Yardımcısı İlter Yeşilay,

 

Sibel Unur Özdemir, Nur Ersen, İbrahim Yaman, Bayram Yelen, Bekir Yeğnidemir, Mahir Ünat, Orhan Vergili, Tülin Hatun Şenel, Ali Kemal Parıldar, Hanifi Işık ve Niyazi Bali’ye Teşekkür Belgeleri Doç.Dr. Süleyman Doğan,tarafından takdim edildi.


 

Cahit Karaç ve Mehmet Sevinç Ergün, Nurettin Gür Ozanoğlu programdan erken ayrıldıkları için Teşekkür Belgelerini alamadılar.

 

Teşekkür Belgelerini alan üyelerin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Değerli üyeler belgelerini alırken İLESAM Yönetiminden çok memnun olduklarını, Meslek Birliğinin başarılı çalışmalarını takdir ettiklerini söyleyerek bu vefalı davranışlarından ötürü kendilerine teşekkürlerini sundular.

 

Ödül töreni sona erdiğinde bu anlamlı gün yüreklerdeki ve anılardaki yerini çoktan almıştı. 

HABER METNİ: Sibel Unur ÖZDEMİR
FOTOĞRAFLAR: Nur ERSEN - Sibel UNUR ÖZDEMİR
YAYINA HAZIRLAYAN: Nur ERSEN

 Okunma Sayısı : 1040         02 Haziran 2015

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 225340

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.