İLESAM İstanbul’da, Şairler Buluşmaya Devam Ediyor…

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM İstanbul’da, Şairler
 Buluşmaya Devam Ediyor…

“Şiir Üzerinden Beyin Fırtınası” temalı toplantıya katılan şairler, temaya bağlı kalmadan kendilerine ait herhangi bir şiiri seslendirecek.

Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği İLESAM İstanbul Şubesi, 77. Çınaraltı Sohbetleri’nde şair 4. defa buluşuyor. 4. Şairler Buluşması’nın teması “Şiir Üzerinden Beyin Fırtınası” olarak belirlendi.

İLESAM İstanbul Şubesi Üyesi Aysen AKDEMİR ve Yusuf Bilge BÜYÜKBOYACI’nın yöneteceği buluşmada şairler kendilerine ait birer şiiri seslendirecek.

İLESAM üyesi şair-yazar Yusuf Bilge BÜYÜKBOYACI program akışıyla ilgili ise şu bilgileri verdi: “Toplantının temasıyla ilgili kısa bir sunumdan sonra katılan şair arkadaşları şaire-yazar ve İLESAM üyesi Aysen AKDEMİR hanımefendi ile sahneye almaya başlayacağız. Her şair kısaca kendini tanıtıp şiirini seslendirecek. Toplantının sonunda ise İLESAM İstanbul Şube Başkanı Cafer VAYNİ, katılımcıları, İLESAM’ın faaliyetleri ve telif hakları konusunda kısaca bilgilendirecek.”

“Şiir Üzerinden Beyin Fırtınası” başlıklı 77. Çınaraltı Sohbeti’nin 20 Şubat 2016-Cumartesi günü saat 15.00’de Azaklıoğlu Necati Bay Eğitim Kültür ve Sosyal Yardım Vakfı’nda (Molla Gürani Mah. Millet Cad. Aras Han No:4 Kat:2,Aksaray-Fatih-İSTANBUL Yusuf paşa otobüs durakları, Simit Sarayının üstü) başlayacağı ve katılımın serbest olduğu bildirildi.

TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ

İLESAM GENEL MERKEZİ