İLESAM'ın 78.Çınaraltı, Yine Şairleri Buluşturuyor…

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM'ın 78.Çınaraltı, Yine Şairleri Buluşturuyor…

İLESAM'ın 78.Çınaraltı, Yine Şairleri Buluşturuyor…

“Orhan Şaik Gökyay’a Saygı” temalı toplantıya katılan şairler, kendilerine ait bir şiirini seslendirecek. Toplantı bu defa Gülhane Parkı girişinde bulunan Ahmet Hamdi Tanpınar Müze ve Kütüphanesi’nde 19 Mart 2016 tarihinde, Cumartesi günü gerçekleşecek.

Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği İLESAM İstanbul Şubesi, 78. Çınaraltı Sohbetleri’nde şairleri 5. defa buluşuyor. Buluşması’nın teması “Orhan Şaik Gökyay’a Saygı” olarak belirlendi. 

İLESAM İstanbul Şubesi Üyesi Aysen AKDEMİR ve Yusuf Bilge BÜYÜKBOYACI’nın yöneteceği buluşmada katılan şairler kendilerine ait birer şiiri seslendirecek.

İLESAM üyesi şair-yazar Yusuf Bilge BÜYÜKBOYACI program akışıyla ilgili ise şu bilgileri verdi: “Toplantının temasıyla ilgili kısa bir sunumdan sonra katılan şair arkadaşları şaire-yazar ve İLESAM üyesi Aysen AKDEMİR hanımefendi ile sahneye almaya başlayacağız. Her şair kısaca kendini tanıtıp şiirini seslendirecek. Toplantının sonunda ise İLESAM İstanbul Şube Başkanı Cafer VAYNİ, katılımcıları, İLESAM’ın faaliyetleri ve telif hakları konusunda kısaca bilgilendirecek.” 

“Orhan Şaik Gökyay’a Saygı” temalı 78. Çınaraltı Sohbeti’nin 19 Mart 2016-Cumartesi günü saat 15.00’de, Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat ve Müze Kütüphanesi, Alemdar Mah. Gülhane Parkı içi, Alay Köşkü,  Fatih/ İstanbul adresinde başlayacağı ve katılımın serbest olduğu bildirildi.


TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ

İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres

:

İzmir 1.Cad. No: 33/16  Aydın Apartmanı, Kat:4  Kızılay / ANKARA

Tel

:

0 312 419 49 38

Faks

:

0 312 419 49 39

Web

:

www.ilesam.org.tr

E-Posta

:

ilesam@ilesam.org.tr

 Okunma Sayısı : 1426         17 Mart 2016

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 461157

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.