İLESAM KIRŞEHİR’DE 2. ULUSAL SLOGAN VE LOGO YARIŞMASI İÇİN SEMİNER VERDİ

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM KIRŞEHİR’DE 2. ULUSAL
SLOGAN VE LOGO YARIŞMASI İÇİN SEMİNER VERDİ

 

İLESAM KIRŞEHİR’DE 2. ULUSAL SLOGAN VE LOGO YARIŞMASI İÇİN SEMİNER VERDİ

İLESAM’ın T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Türkiye’deki bütün ortaokul ve lise öğrencileri için açtığı Esere Saygılı Korsana Karşıyız 2. Ulusal Slogan ve Logo Yarışması kapsamında 7 coğrafi bölgemizde bir ilde verilecek seminer programı İç Anadolu Bölgesinde yapıldı.

İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız yanında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü temsilcisi Serpil Çınar ile birlikte 15 Nisan 2016 Cuma günü Cacabey Ortaokulu ve Prof.Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi’nde birer seminer verdi.

Ortaokul ve lise öğrencileri, öğretmenler ve idarecilerin katılımıyla gerçekleşen seminerde hem yarışma tanıtıldı, hem telif hakları hem de korsanla mücadeleden bahsedildi.

Seminer programı içinde öğrencilere birer yarışma dosyası, birer “Korsana Karşıyız” rozeti, tanıtım broşürleri ve Esere Saygılı Korsana Karşıyız hikâye kitabı hediye edildi.

Seminer programının diğer bölgelerde Nisan ayı sonuna kadar yapılacağı bildirildi. Nisan ayı içinde bu seminerler İzmir, Antalya ve Erzurum'da (Pazaryolu) T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü’nden birer temsilcisi eşliğinde hem ortaokul hem de liselerde yapılacak. 


TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ

İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres

:

İzmir 1.Cad. No: 33/16  Aydın Apartmanı, Kat:4  Kızılay / ANKARA

Tel

:

0 312 419 49 38

Faks

:

0 312 419 49 39

Web

:

www.ilesam.org.tr

E-Posta

:

ilesam@ilesam.org.tr

 Okunma Sayısı : 789         16 Nisan 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 461130

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.