İLESAM’ın 82. Çınaraltı Sohbetleri’nde, Selim ÇORAKLI, “Hocia’nın Sırları”nı Anlatacak…

 / ETKİNLİKLERİMİZ

İLESAM’ın 82. Çınaraltı Sohbetleri’nde, Selim ÇORAKLI, 
“Hocia’nın Sırları”nı Anlatacak…

  

İLESAM’ın 82. Çınaraltı Sohbetleri’nde, Selim ÇORAKLI, “Hocia’nın Sırları”nı Anlatacak…

İLESAM’ın 82. Çınaraltı Sohbetleri’nde, Selim ÇORAKLI, “Hocia’nın Sırları”nı Anlatacak…

İLESAM (Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği)
İstanbul Temsilciliği tarafından düzenlenen Çınaraltı Sohbetleri’nin Seksen ikincisi 24 Eylül 2016,Cumartesi günü gerçekleşecek. Sohbette İLESAM İstanbul üyesi gazeteci-yazar Selim ÇORAKLI;“Hocianın Sırları” başlığı altında FETÖ Terör Örgütünü ve örgütün ela başını dinleyicilere anlatacak.

İLESAM İstanbul Temsilcisi Cafer VAYNİ; “Türkiye’nin son çeyrek asrını belirleyen FETÖ Terör Örgütü konusunda; daha önce örgütte imamlık yapan ve örgütün Müslümanlara, İslama ve insanlığa zararlarını 1996 yılından itibaren anlatan ve yazan;son on yıldır da İLESAM camiamızı bilgilendiren Selim ÇORAKLI dostumuza ne kadar teşekkür etsek azdır.Herkesin yanıldığı dönemlerde bu yöndeki fikir ve tecrübelerini yazılı ve sözlü olarak ısrarla ifade etmiştir.Zaman onu doğrulamıştır. Bu nedenle konuyu Çınaraltı’nda dikkatle konuşmanın,dinlemenin ve anlamanın faydalı olacağını düşünmekteyiz” dedi.

Seksenin üzerinde eseri bulunan gazeteci-yazar Selim ÇORAKLI’nın konu ile ilgili olarak; Gülen’in Ağlattığı Müslümanlar ve Darbelerin Efendisi: Hocia İsimli eserleri ile onlarca makalesi yayınlanmıştır.

Gazeteci-yazar Selim ÇORAKLI’nın; “Hocia’nın Sırları” başlıklı 82. Çınaraltı Sohbeti’nin, başlıklı Sohbeti’nin 24 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 15.00’de,Ahmet Hamdi Tanpınar Edebiyat ve Müze Kütüphanesi, Alemdar Mah. Gülhane Parkı içi, Alay Köşkü, Fatih/ İstanbul adresinde başlayacağı ve programa katılımın serbest olduğu bildirildi.


TÜRKİYE İLİM ve EDEBİYAT ESERİ SAHİPLERİ MESLEK BİRLİĞİ

İLESAM GENEL MERKEZİ

Adres

:

İzmir 1.Cad. No: 33/16  Aydın Apartmanı, Kat:4  Kızılay / ANKARA

Tel

:

0 312 419 49 38

Faks

:

0 312 419 49 39

Web

:

www.ilesam.org.tr

E-Posta

:

 Okunma Sayısı : 1099         22 Eylül 2016

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 4868

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.